AMD yaptığı açıklama ile yeni AMD Radeon Raise the Game paketini duyurdu. 4 Şubat 2023 tarihine kadar sürecek olan yeni Radeon Raise the Game paketi kapsamında Dead Island 2 ve The Callisto Protocol oyunları verilecek.

Paket içerisinde uzun süredir merakla beklenen ve nihayet Şubat ayında kavuşacağımız Dead Island 2 ve yine beklentilerin oldukça yüksek olduğu bilim kurgu, hayatta kalma korku türündeki The Callisto Protocol oyunları yer alıyor. Oyun severler belirlenen Radeon RX 6000 Serisi ekran kartlarını satın aldıklarında iki oyuna da ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler.

 

 

Ayrıca, AMD Radeon FidelityFX Super Resolution (FSR) geçici yükseltme teknolojisinin en son sürümü olan FSR 2.2'nin ilk defa Forza Horizon 5'e eklenmesi de bekleniyor. FSR 2.2 ayrıca yakın bir süre içerisinde GPUOpen.com adresinden oyun geliştiricileri tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. AMD'nin popüler FSR teknolojisi - FSR 1 ve FSR 2 dahil - şu anda 218 oyunda kullanılıyor ve bu sayı önümüzdeki dönemlerde daha da artacak.


Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)